XtraSize Opinie 2017, Cena, Efekty, Dawkowanie oraz Gdzie Kupić

XtraSize Opinie 2017, Cena, Efekty, Dawkowanie oraz Gdzie Kupić
5 (100%) 2 votes

XTRASIZEOdzyskaj sprawność seksualną i powiększ członka aż o 8 cm – zupełnie bezboleśnie, bezpiecznie i z gwarancją skuteczności!

XtraSize to innowacyjny suplement, który położył kres pompkom do penisa, które dawały znikome efekty lub były zupełnie bezskuteczne, a ich używanie było krępujące, czasochłonne i często bolesne. Razem z pompkami do lamusa odeszły operacje plastyczne i podskórne wprowadzenie substancji wypełniających, które miały ograniczony efekt, za to gwarantowały kilka lub kilkanaście dni dotkliwego bólu.

Potwierdzam skuteczność działania. Z 15 cm wskoczyłem na 20 cm i jestem bardzo zadowolony z efektu. Już nie wstydzę się rozebrać nawet przed najpiękniejszą kobietą! – Damian S, 23 lata

Warto wiedzieć, że XtraSize wywołuje dwojakie reakcje w organizmie, a przez to rozwiązuje dwa  kłopoty często trapiące mężczyzn w każdym wieku. Pierwszy z nich to krótki, mały członek, który zawstydza i powstrzymuje przed aktywnością seksualną, naraża na szyderstwa i brak pewności siebie w kontaktach z płcią przeciwną. Drugą kwestią są problemy z potencją, które mają podobny wpływ na męską psychikę, lecz w przeciwieństwie do niedoborów anatomicznych, mogą nas dopaść znienacka, nawet jeśli nigdy wcześniej nie mieliśmy w tej sferze problemów.

Problemy z potencją rozpoczęły się u mnie po powrocie z misji w Afganistanie. Lekarze i psychologowie mówili, że związane są one z zespołem stresu pourazowego, na który cierpiałem po powrocie do domu. Pomimo terapii i ustąpienia wszystkich innych objawów tego zaburzenia, impotencja pozostała, a ja zacząłem tracić nadzieję na jakąkolwiek poprawę. Żona widziała, jak cierpię i namówiła mnie do spróbowania XtraSize. Z początku nie byłem szczególnie zainteresowany, ale nauczono mnie, że jak kobiety w domu dają lekarstwa, to należy jej brać i nie dyskutować 😉

Sprawność seksualna zaczęła powoli wracać wraz z upływem czasu i po miesiącu odzyskałem pełnię możliwości łóżkowych. Co interesujące, wydaje mi się, że mój członek powiększył się od brania tych suplementów i to dość znacznie, bo około 6 cm. Poza tym wzwód jest twardszy niż przedtem i nie zdarza się, by członek zwiotczał w trakcie zabawy. Polecam!  
–Patryk, 38 lat

Jakie rezultaty przynosi zażywanie XtraSize?

  • poprawienie ukrwienia i zwiększenie przepływu krwi przez narządy płciowe
  • zwiększenie długości i obwodu członka
  • występowanie twardszej erekcji
  • lepsza kontrola nad wytryskiem
  • zwiększenie libido
  • wydłużenie czasu trwania stosunku
  • lepsza penetracja i intensywniejsze doznania u partnerki

Preparat XtraSize zawiera kilkanaście unikalnych substancji pochodzenia roślinnego, z których trzy odgrywają największą rolę w powstawaniu efektu końcowego. Pierwsza z nich to znany od wieków w medycynie wschodniej Tribulus Terrestris, czyli buzdyganek nadziemny. Ekstrakt z tej rośliny wzmacnia erekcję i podnosi libido. Drugi, czyli korzeń pieprzycy peruwiańskiej to naturalny lek regulujący pracę układu dokrewnego. Ekstrakt z liści boczni piłkowanej – niewielkiej palmy z Ameryki Północnej – to stosowany przez Indian ziołowy lek, który nie tylko zwiększa libido, lecz także obniża poziom cholesterolu i zmniejsza prostatę.

XtraSize – opinie

Rozmiar nie ma znaczenia?

Bzdura! Jeśli cierpisz z powodu małych rozmiarów penisa, ona zapewne też cierpi!

Nawet jeśli uparcie twierdzi, że 11 cm jej wystarcza…

Z badań wynika, że ponad połowa ankietowanych kobiet est niezadowolona z wielkości członka swojego partnera. Chcesz zapewnić swojej ukochanej pełnię wrażeń seksualnych? Dzięki rozwojowi nauki masz taką możliwość.

Duży penis to większa przyjemność dla kobiety, a zatem i dla mężczyzny. Cieszę się, że w końcu wynaleziono preparat, który skutecznie i trwale powiększa członka. Moja żona nie ma już kłopotów z osiągnięciem orgazmu, jest przez to bardziej pobudzona, chętna do seksu i już nie muszę jej namawiać na pieszczoty. Szkoda, że nie wiedziałem o tym sposobie wcześniej, ale jak to się mówi lepiej późno, niż wcale! Polecam, Waldek, 23 cm.
– Waldek I., 49 lat

XtraSize – cena, zakup, dawkowanie

Uważaj na oszustów! Na rynku znajduje się wiele podróbek, które mogą zagrażać twojemu zdrowiu i życiu. Unikaj zakupów z nieznanych źródeł. Polecamy zakupy tutaj: LINK

Preparat został dokładnie przebadany pod kątem bezpieczeństwa, potencjalnych skutków ubocznych i przeciwwskazań. Badacze zgodnie stwierdzili, że XtraSize jest całkowicie bezpieczny w zalecanej dawce (1 tabletka na dobę) i nie wywołuje niepożądanych reakcji.

Niewątpliwą zaletą jest cena, szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na fakt, że jedno opakowanie starcza na całe 2 miesiące kuracji. Tańsze środki nie tylko wykazują znikome działanie, ale również nie starczają na tak długo, co czyni je znacznie mniej opłacalnymi.

SHARE