Probolan 50

Probolan 50
5 (100%) 1 vote

Zwiększony poziom testosteronu bez skutków ubocznych brania „sterydów”? Mamy to, czego szukasz. Trądzik? Dysfunkcje seksualne? Agresja? Nigdy więcej! Od kiedy na rynku dostępny jest Probolan 50, droga do idealnej sylwetki stała się krótsza i dużo mniej wyboista. Spójrz na świat oczami mięśniaka już w kilka tygodni po rozpoczęciu stosowania tego w 100% naturalnego preparatu dla sportowców!

Probolan 50 to przetestowany klinicznie i zupełnie bezpieczny preparat zwiększający korzyści płynące z treningu siłowego. Jego składnikiem aktywnym jest epihydroksytiolano-17-ester, który działając za pośrednictwem przysadki mózgowej, reguluje gospodarkę hormonalną, a w szczególności wydzielanie hormonów steroidowych takich jak estrogen i testosteron. Jak ważny jest dla mężczyzn testosteron – nie tylko w treningu, ale i w życiu – wie chyba każdy z nas.

Znalezienie naturalnej odżywki, która nie będzie powodowała skutków ubocznych, a za to wykaże się niezwykle wysoką skutecznością, to powód do radości dla całego świata kulturystyki.

Pierwsze REZULTATY zobaczyłem po 60 godzinach! To niewiarygodne, wydaje mi się, że śnię. Przyjmuję Probolan 50 od 3 tygodni i normalnie zaczynam się bać, że niedługo nie będę w stanie wejść do samochodu… 😉

Bardzo obawiałem się, że wyskoczą mi pryszcze, ale jak na razie widzę jedynie pozytywne efekty. Poza przyrostem mięśni, czuję, że mam więcej energii, no i spaliłem chyba trochę tłuszczu. – Radek F., 25 lat

Jak Probolan 50 działa na nasz organizm?

  • uwidacznia efekty ćwiczeń siłowych
  • wzmaga przyrost masy mięśniowej
  • przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
  • reguluję wydzielanie hormonów steroidowych – estrogenów i testosteronu
  • pobudza procesy anaboliczne
  • przyspiesza przetwarzanie aminokwasów aż 4-krotnie!
  • działa korzystnie na wytrzymałość, siłę i ogólną sprawność fizyczną
  • zwiększa motywację do treningów

Preparat przeszedł przez szereg testów, podczas których badacze nie stwierdzili, by potrzebne było wprowadzenie jakichkolwiek ograniczeń co do tego, kto może przyjmować Probolan 50. Oznacza to, że nie ma szczególnych przeciwwskazań, co do jego stosowania – należy jednak pamiętać, że wszelkie odżywki są jedynie dodatkiem do odpowiedniej, zdrowej i zbilansowanej diety.

Mimo że zalecany cykl podstawowy trwa 5 tygodni, to pierwsze rezultaty mogą być widoczne już po 2 dniach stosowania. Do najczęściej wymienianych zaliczamy: przyspieszony przyrost tkanki mięśniowej, większa motywacja, siła i kondycja oraz wzmożone spalanie tkanki tłuszczowej.

Probolan 50 – opinie

Największe zdziwienie wśród profesjonalnych kulturystów, trenerów i ekspertów budzi fakt, że, mimo że Probolan 50 wpływa na komórki i tkanki za pośrednictwem estrogenów i testosteronu, to w przeciwieństwie do tzw. „sterydów” nie powoduje typowych dla nich skutków ubocznych. Ponadto wszyscy wydają się zgadzać, że środek ten wykazuje się wysoką skutecznością i jest wart swojej ceny.

Ze względu na doświadczenie, jakie mam w temacie sportów siłowych i kulturystyki (zawodnik, trener), nie daję się już nabierać na te wszystkie nowinki i cuda wianki. Dlatego też, gdy pierwszy z moich podopiecznych przyszedł i pokazał mi Probolan 50, powiedziałem, żeby przestał łykać chemię i złapał się lepiej za sztangę. Następnego dnia przyniósł mi wydrukowany artykuł z anglojęzycznej prasy, w którym wytłumaczona była różnica między Probolanem 50 a sterydami anabolicznymi. Uspokoiło mnie to, ale ani nie wierzyłem w skuteczność tego nowego specyfiku, ani nie miałem ochoty wypróbować go na sobie. Szybko zmieniłem zdanie, gdy zobaczyłem, jak szybko rosną moi klienci, którzy zaczęli brać Probolan 50. Dodatkowo wzrosła ich chęć do ćwiczeń, aktywność, inicjatywa i pewność siebie.
Polecam!
– Damian Kosecki, trener, 35 lat

Probolan 50 – cena, zakup, dawkowanie

Kupuj tylko oryginalny produkt! Cena Probolanu 50 nie jest wysoka, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę jej stosunek do jakości. LINK

Preparat należy stosować cyklicznie. Producent proponuje 2 schematy dawkowania Probolanu 50:

  1. 5 tygodni: 1 tydzień – 1 tabletka dziennie

2 tydzień – 2 tabletki dziennie

3 tydzień – 3 tabletki dziennie

4 tydzień – 2 tabletki dziennie

5 tydzień – 1 tabletka dziennie

  1. 10 tygodni: 1 tydzień – 2 tabletki dziennie

2-8 tydzień – 3 tabletki dziennie

9 tydzień – 2 tabletki dziennie

10 tydzień – 1 tabletka dziennie

Największe zdziwienie wśród profesjonalnych kulturystów, trenerów i ekspertów budzi fakt, że, mimo że Probolan 50 wpływa na komórki i tkanki za pośrednictwem estrogenów i testosteronu, to w przeciwieństwie do tzw. „sterydów” nie powoduje typowych dla nich skutków ubocznych. Ponadto wszyscy wydają się zgadzać, że środek ten wykazuje się wysoką skutecznością i jest wart swojej ceny.

SHARE