Climax Control

Climax Control
5 (100%) 1 vote

Chyba każdemu z nas zdarzyło się kiedyś wystrzelić za wcześnie. Powiem więcej: wielu z nas przytrafia się to często, a może nawet zawsze. Tak, panowie, niestety. Kobiety potrzebują dużo więcej czasu, uwagi i pieszczot, aby osiągnąć wyżyny rozkoszy i rozładować w pełni napięcie seksualne. Niezaspokojenie seksualne, czyli niedopasowanie temperamentów łóżkowych pary małżonków jest jedną z najczęstszych przyczyn rozwodów.

Przedstawiamy najpopularniejszy i najwyżej oceniany preparat przedłużający stosunek. Nie marnuj czasu i pieniędzy na półśrodki i nieprzynoszące poprawy buble. Climax Control to naturalny i bezpieczny suplement diety, który działa już po kilku dniach stosowania i gwarantuje wydłużenie stosunku o 30 minut oraz pełną kontrolę nad wytryskiem. Zadziw swoją dziewczynę niezapomnianym seksem przez całą noc!

Climax Control to preparat przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn, chociaż gdyby spojrzeć na imiona widniejące na kartach kredytowych można by odnieść odmienne wrażenie. Przyczyna może być tylko jedna – wiele kobiet jest niezadowolonych z kondycji seksualnej swoich partnerów i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Climax Control jest bowiem środkiem wzmagającym potencję, którego dobroczynne skutki zadowolą nie tylko mężczyznę, ale również wybrankę jego serca.

Kupiłam Climax Control dla mojego męża, który od początku trwania naszego małżeństwa miał problemy z przedwczesnym wytryskiem. Mówiłam sobie, że to dlatego, że tak mu się podobam oraz że seks nie jest najważniejszy, ale i tak brak satysfakcji seksualnej prawie rozbił moje małżeństwo. Byłam sfrustrowana, agresywna, rozdrażniona i jędzowata. Non-stop. Po stwierdzeniu oznak niedopieszczenia ;), koleżanka poleciła mi Climax Control. Mój związek jest uratowany, a ja już jestem dopieszczona. Bardzo.
Zapewne interesują was szczegóły „techniczne”, a więc proszę: 41 minut. – Lidia Kownacka, lat 26

 

Jak Climax Control wpływa na organizm mężczyzny?

Suplement ten działa na wielu poziomach. Kwas foliowy odpowiada za koordynację przewodzenia bodźców – w tym bodźców seksualnych – w układzie nerwowym. Sarsaparilla to lek ziołowy uzyskiwany z obfitujących w fitosterole (hormony podobne do testosteronu) roślin rosnących w Ameryce Południowej oraz główny składnik Climax Control. Winian L-karnityny odpowiada za zwiększenie twardości członka podczas erekcji i zapobiega jego wiotczeniu. Swoją funkcję spełnia poprzez oddziaływanie na układ krwionośny. Ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) działa wielorako: podnosi poziom testosteronu we krwi, zwiększa libido i wydłuża drogę mężczyzny do orgazmu.

  • opóźnia przedwczesny wytrysk bez efektu znieczulenia członka
  • daje ci pełną kontrolę nad wytryskiem – nie musisz zwalniać tempa by opóźnić orgazm
  • zapewnia pełny wzwód przez cały czas trwania stosunku
  • wydłuża stosunek o 30 minut
  • daje możliwość podtrzymania erekcji nawet po wytrysku, jeśli nadal chcesz się bawić

 

Climax Control – opinie

Co o tym produkcie sądzą osoby, które już go wypróbowały? Wnioskując po komentarzach dostępnych w internecie, Climax Control znacznie wydłuża stosunek i niweluje problem przedwczesnego wytrysku.

Już po tygodniu stosowania odczuwałem większą kontrolę nad moimi reakcjami i byłem w stanie wydłużyć stosunek o 8 minut. Po trzech tygodniach mógłbym już zapewne dobić do tych obiecywanych 30, ale w sumie nie widzę takiej potrzeby. Mój członek jest dużo twardszy i przez cały czas trwania stosunku pozostaje w pełnej erekcji, co zapewnia mojej kobiecie pełnię doznań – w tej sytuacji osiąga orgazm kilkukrotnie już w przeciągu 15-20 minut. Gdybym wydłużył do pół godziny, bałbym się, że zemdleje 😉 – Marcel Powsina, 34 lata

 

Jak się okazuje, preparat znalazł zwolenników także wśród ludzi młodych, nawet 20-latków. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ to młodzi mężczyźni są najbardziej pobudliwi i to im najciężej jest opanować zbliżający się orgazm.

Wow! 32 minuty! Wstyd się przyznać, ale to 29 minut więcej niż zwykle. Serio. Moja dziewczyna jest wniebowzięta! – Bartek K., 20 lat

W pełni naturalny skład to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Podczas prób i testów przeprowadzonych przez cenionych badaczy i naukowców nie stwierdzono występowania żadnych istotnych efektów ubocznych. Nie zanotowano także żadnych przeciwwskazań. Preparat przeznaczony jest dla zdrowych, dorosłych mężczyzn.

Climax Control – cena, zakup, dawkowanie

Wystrzegaj się podróbek i produktów niewiadomego pochodzenia. Aby nie przepłacić i nie dać się oszukać, polecamy skorzystać z zaufanego źródła. Climax Control możesz bezpiecznie i dyskretnie zamówić np. tutaj: LINK

Dawkowanie to bułka z masłem: 1 tabletka 2 razy dziennie. Efekty zauważysz już po kilku dniach stosowania!

SHARE